HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2010 yılında forum sitelerinde başlayan paylaşımlarımıza, 2013 yılında '' En iyi notları en iyi şekilde öğrencilere paylaşmak ''  ilkesiyle yola çıkan önceki adı ile norfulpaylasim.blogspot.com yeni adıyla aofnotum.blogspot.com geçen 3 yıllık süreçte Türkiye'de ders notu paylaşan en bilinen ve ziyaret edilen kişisel blog sayfası olmayı başarmıştır.


2015 yılında www.norfulpaylasim.com sitesini kurarak bloğumuzun yetersiz olduğu durumlarda iki koldan öğrencilere herhangi bir karşılık beklemeden hizmet vermeye devam etmiştir.

2015 yılında sosyal ağlarda daha güçlü olabilmek ve daha çok öğrenciye ulaşmak için    '' Aöf Öğrencileri Not ve Bilgi Paylaşım '' sayfasını ve beraberinde 20 farklı aöf ile ilgili grubu açarak 50.000 kişinin takip ettiği bir ortam oluşturduk.Sosyal ağlarda ki adminlerimiz ve sitelerimizde ki yazarlarımız ile sizlere hem bilgilendiren yazılarımız ile hemde sayfalarımıza veya sitelerimize göndermiş olduğunuz mesajlarınıza en doğru yanıtları vererek yardımcı oluyoruz. Ayrıca büyük araştırmalar sonucu bulduğumuz ders notlarını sizlere en iyi şekilde düzenleyerek paylaşıyoruz.

2010 yılında başlayan bu serüvenimizi uzun yıllar size devam ettirmeye kararlıyız.