AÖF İçin Bütünleme Yok Tek Ders Bütünleme Var!

AÖF için bütünleme yok. AÖF için sadece tek derse kalanlara bütünleme var.Açık Öğretim Fakültesi bütünleme için merakla bekleyen öğrencilere,sadece tek ders için bütünleme olacağını biliyoruz.İşte AÖF detaylar...
AÖF Tek Derse kalan Öğrencilere Sınav Müjdesi
Yükseköğretim Kurulu Başkanı  Gökhan Çetinsaya, AÖF için tek ders sınavının 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacağını açıkladı.
Çetinsaya, Twitter'den yaptığı açıklamada,"Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
AÖF Bütünleme sınavı tarihleri var mı? 
Çetinsaya, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.
Sınav Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun,Van'da  ve yurt dışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya-Köln ile Azerbaycan-Bakü’de yapılacak. Yaklaşık 50 bin öğrencinin girmesi beklenen sınav, toplamda 550 ders için gerçekleştirilecek. Sınava mezun olabilmesi için tek dersi kalan öğrenciler girebilecek. 
Merakla beklenen AÖF sınavı sonuçları 
Açıköğretim (aöf) 2013 sınavı sonuçları bu sayfada! Açıköğretim (AÖF) 2013 sınav sonuçları bu sayfada! 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin katıldığı Açıköğretim (aöf) Final Sınavı sonuçları açıklandı. Haftalardır merakla beklenen AÖF 2013 sınavı sonuçlarının açıklanması öğrencileri sevindirdi. AÖF sınav sonuçlarınızı sayfamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz...
Açılan sayfada bulunan "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (TÜRKİYE)" butonuna tıklayıp, karşınıza gelen "Sınav Sonuç Giriş Ekranı" içerisine TC Kimlik numaranızı yazarak sonucunuzu görebilirsiniz.
Google Paylaş

Hakkımızda: NorFul Medya

2010 yılında açıköğretim forumlarında başladığımız paylaşımlarımıza 2013 yılından bu yana blogumuzda devam ediyoruz ve her geçen gün yeni bilgiler ve paylaşımlarımız ile siz öğrenci kardeşlerimize karşılıksız hizmet etmekteyiz. Facebook üzerindeki 20 grup 2 sayfamız üzerinden de paylaşımlarımız olmaktadır. Blogumuza ek olarak www.norfulpaylasim.com sitemizde'de sizlere hizmet vermekteyiz. Paylaşmak Bizim İŞİMİZ anlayışı ile her zaman yanınızdayız...

0 yorum :

Yorum Gönder