Yeni Sayfamıza Taşındık...

Aöf öğrenci kardeşlerimiz için internetteki uçuk fiyatta ders notlarını pazarlayan sayfaların tam tersine tamamen ücretsiz olarak bloğumuzu kurduk. Tamamen reklamverenlerimizin desteği ile ayakta durduk ve durmayada hız kesmeden devam etmekte kararlıyız.

Bu anlayış ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni sayfamızı kurmaya karar verdik, ve bunu gerçekleştirdik. Daha çok kaynak ile sayfamız hizmetine www.norfulpaylasim.com üzerinden devam ediyor.

Biz bu yola sizler için çıktık ve sizleri mezun etmedende bırakmaya niyetimiz yok. Yeni sitemiz daha çok arkadaşa umarım faydalı olup daha fazlaya kitleye sizlerin sayesinde ulaşacaktır.

NorFuLL Paylaşım Mekanı

Google Paylaş

Hakkımızda: NorFul Medya

2010 yılında açıköğretim forumlarında başladığımız paylaşımlarımıza 2013 yılından bu yana blogumuzda devam ediyoruz ve her geçen gün yeni bilgiler ve paylaşımlarımız ile siz öğrenci kardeşlerimize karşılıksız hizmet etmekteyiz. Facebook üzerindeki 20 grup 2 sayfamız üzerinden de paylaşımlarımız olmaktadır. Blogumuza ek olarak www.norfulpaylasim.com sitemizde'de sizlere hizmet vermekteyiz. Paylaşmak Bizim İŞİMİZ anlayışı ile her zaman yanınızdayız...

0 yorum :

Yorum Gönder