AÖF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV SORULARI YAYINLANDI

aof_cikmis_sorular_ve_cevaplari_acikogretim_indir_h108080AÖF sınav sorular Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlandı. AÖF-Açıköğretim sınavlarına binlerce öğrenci katıldı ve sınavlar bitti. Şimdi ise sırada AÖF sınav sonuçlarının açıklanması var.
Açık Öğretim Fakültesi final sınavları 23-24 Mart 2015 tarihlerinde yapıldı.AÖF final sınava giren öğrenciler sınav sonuçları ne zaman açıklanacak merakını yaşamaya başladı. AÖF final sınav sonuçlarının açıklanacağını zamanı ise Anadolu Üniversitesi internet sitesinde AÖF kısmında yer alan soru ve cevap bölümünde açıklamış durumda.
AÖF internet sitesinde yer alan bilgiye göre AÖF ara sınavları sınav tarihinden sonra yaklaşık 20 gün içinde sonuçlandırılıp sınav sonuçları açıklanıyor.
AÖF sınav soruları ve cevapları için Tıklayın
AÇIKÖĞRETİM E-ÖĞRENME PORTALI Tıklayın

Peki Sınav Sorularına Nasıl bakılır ?
Öncelikle: http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/ Giriyoruz Buraya
Oturum Açmak İçin Tıklayın Bilgilerinizi Girip Oturum Aç Diyoruz
2014-2015 Bahar Dönemi Final Sınavı Tıklıyoruz
* (1.) ''Oturum Kodları'' Kısmına Bakıp Bölümünüzü Bulup Girdiğiniz Oturumu'da Buluyorsunuz
( Örnek : 3.OTURUM ( 3400 ) CT.ÖS. )
* (2.) Sonra ''Kitapçık Kodlarına'' Basıp Yukarda Yazan Örnek 3400'lü Kitapçığı bulup sorulara Ulaşıyorsunuz. Bitmedi Şimdide Cevap Anahtarını Bulacağız.
* Cevap Anahtarı Yazan Yere Tıklayıp 1. Yerde Anlattığım Alandan Hangi Derse Bakıyorsanız Ders Kodunu Bulacaksınız Örnek:BLY208U
* Cevap Anahtarından da Ders Kodunu Örnek BLY208U bulup Kitapçık ile Cevap Anahtarlarınızı Karşılaştırıyorsunuz.

Google Paylaş

Hakkımızda: Norful Medya

2010 yılında açıköğretim forumlarında başladığımız paylaşımlarımıza 2013 yılından bu yana blogumuzda devam ediyoruz ve her geçen gün yeni bilgiler ve paylaşımlarımız ile siz öğrenci kardeşlerimize karşılıksız hizmet etmekteyiz. Facebook üzerindeki 20 grup 2 sayfamız üzerinden de paylaşımlarımız olmaktadır. Blogumuza ek olarak www.norfulpaylasim.com sitemizde'de sizlere hizmet vermekteyiz. Paylaşmak Bizim İŞİMİZ anlayışı ile her zaman yanınızdayız...

0 yorum :

Yorum Gönder