Reklam|Yasal Bilgi

Bu Sitedeki Tüm Makale,ders notları,çıkmış sorular,testler,çalışmalar yalnıza bilgilendirme maksatlıdır.Bu bilgiler karşılığında hiçbir şekilde, hiç kimseden maddi bir istekte bulunulmamaktadır, hiçbirşekilde satılmamaktadır. Sitemiz tamamen ÜCRETSİZ bilgi paylaşım platformudur.
Sitemizin Kurucusu ve yöneticileri; telif konusunda büyük önem vermektedir.Site içeriğindeki bütün veriler, hiçbir art niyet gözetmeksizin; yalnızca insanlığa bilimsel açıdan fayda sağlayabilmek için internetten ve çeşitli kitap ve benzeri kaynaktan derlenmiştir. bu derlemeler esnasında, içeriğin yoğunluğu(çokluğu) nedeniyle yararlanılan bütün yazarlardan,kaynaklardan,bu kaynakların hak ve imtiyaz sahiplerinden izin alınamamış olabilir. Bu sepeble,sayfamızda göreceğiniz ve üzerinde hak iddia edebileceğiniz bütün içerik bilgileri için lütfen iletişime geçip site yönetimini uyarınız. Bu sebeple yapılabilecek herhangi bir uyarının ardından gereken işlemler en kısa sürede(Yasal Süre Telif Hakkı Olan Makale vb ürünlerin Bizden Kaldırlması İstendikten Sonra 3 gün içinde kaldırma zorunluluğumuz)yapılacaktır.
Önemle vurgulamaktayız ki bu sayfadaki tüm bilgi ve içeriğin telif haklarının kontrolü,sayfaların ve içeriğin çokluğu nedeniyle tam olarak yapılamamaktadır. Bu sebeple telif ile ilgili sorunları , iletişim kısmımızdan site yöneticilerine bildiriniz. İletilen hertürlü istek,şikayet ve sorun en kısa sürede sitenin sayfalarından kaldırılacaktır. Bu konuda lütfen bütün uyarılarımızı dikkate alınız.
İletişim bağlantımız yoluyla bize iletilmeyen hiçbir sorundan(Telif konusu,Hatalı içerik,Yanlış Bilgi,Çalışmayan Sayfa vb) Sitenin sahipleri ve yöneticileri sorumlu tutulamaz. Bu sebeple, Lütfen Şikayetlerinizi anlaşılır bir dil ve açıklamalı ifadelerle iletişim bağlantımızdan site yöneticilerini iletiniz.
———————————————————————————————————————————
  • Reklamlarınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 
  • Elinizde Bulunan Özetler Kaynaklar Varsa norfulpaylasim@gmail.com Mail Adresimize Yollayın Daha Çok İnsana Ulaştıralım.
  • Sitemizde Yayınlanan Tüm İçerik Tamamen Ücretsizdir,Reklam Alanlarımızdaki Siteler Ücretli Olabilir, O Sitelerin BİZİMLE hiçbir ilgisi yoktur ..
  • REKLAM Verenler İçin Hazırlanan Reklam Broşürü İçin Tıklayınız
Google Paylaş

Hakkımızda: NorFul Medya

2010 yılında açıköğretim forumlarında başladığımız paylaşımlarımıza 2013 yılından bu yana blogumuzda devam ediyoruz ve her geçen gün yeni bilgiler ve paylaşımlarımız ile siz öğrenci kardeşlerimize karşılıksız hizmet etmekteyiz. Facebook üzerindeki 20 grup 2 sayfamız üzerinden de paylaşımlarımız olmaktadır. Blogumuza ek olarak www.norfulpaylasim.com sitemizde'de sizlere hizmet vermekteyiz. Paylaşmak Bizim İŞİMİZ anlayışı ile her zaman yanınızdayız...